Cehennem Melekleri 3 izle

Cehennem Melekleri 3 izle Filmin kahramanları bu seferde yine ateşin ortasına dalıyor. Kahramanların bu sefer 2 adet iş yapmakta konusu hakkında bahsedecek olursak; Daha önceden birlikte çalıştığı ekip arkadaşı karanlık tarafa geçerek dış ülkelere kokain ve silah satışı yapmakta. 

Hal böyle olunca binlerce suçsuz, günahsız insanların ölümüde kaçınılmaz oluyor bu durumu engellemek için sevgili rambo ekibini alarak savaşın tam ortasına giderek ele başlarını yani eski ekip arkadaşı olan karanlık güçlere yenik düşen kişiyi sağ getirerek devletin istediği görevi yerine getirmek istiyor.

Fakat hesaplamadıkları bir şey var rehin almaya çalışırken arkadaşlarından birisi bacağından ve sırtından vurularak durumu ağırlaşıyor işte bundan sonra arkadaşlarını kurtarmaya çalışırken tepelerine ses ağırlıklı yani yaydığı ses frekansıyla insanın kulaklarından kan getirecek ses bombası yiyorlar durumları çok kötü oldu.

Arkadaşlarını ağır yaralı olarak geri getiriyorlar ama rambo bir karar alıyor bundan sonra kendisi için kimse yaralanmayacak ve ölmeyecek diye düşünürken ekiptekilerle bir toplantı yapıyor artık bu iş bitti hepiniz gidin hayatınızı doya doya yaşayın bundan sonra ekip yok ölüm yok, üzülme yok diyerek ekibini emekli olmaya yönlendiriyor.

Rambo intikam almadan arkadaşlarını ağır yaralayan kişiden öç almadan bırakır mı! Tabi ki hayır hemen bağlantıda olduğu kişiye giderek kendisine savaşcılar bulmasını istiyor bu yeni elamanların hepside birbirinden yetenekli ve üstün hele bir tanesi var ki insanı çenesiyle ve gevezeliğiyle öldürür. 

Artık yeni ekip ile yola çıkma vaktidir bundan sonra olacaklar bir çok ölüm ve hüsran mı olacak? Bunu filmi izlediğinizde daha iyi anlayacaksınız lakin cehennem melekleri 3 izlemeden size filmin serisinde olan bir önceki bölümü izlemenizi ve sonrasında bu filme geçmenizi tavsiye ediyorum. 

BRAY_20130822_EXP3_2096.dngRelatedPost

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir